Co Nowego

EXPOPET COLOMBIA 2022 – Targi Zoologiczne w Kolumbii

8 listopada, 2022

W dniach 3 -7 listopada Laboratorium DermaPharm wzięła udział w VII edycji największych Targów Zoologicznych w Kolumbii.

EXPOPET COLOMBIA 2022 było miejscem spotkań wszystkich miłośników zwierząt, zarówno profesjonalistów związanych z branżą zawodowo, jak również świeżo upieczonych opiekunów. Zwierzaki, odżywianie, pielęgnacja, akcesoria, a także seria spotkań edukacyjnych o tym, jak zadbać o swojego pupila – to wszystko oraz wiele innych atrakcji czekało na uczestników wydarzenia.

Odwiedzający tragi mogli zapoznać się również z szeregiem innowacyjnych produktów dla swoich pupili, opracowanych tak, aby przyczyniać się do ich zdrowia fizycznego i psychicznego.

Bardzo dziękujemy za liczne odwiedziny naszego stoiska :)

Artykuły

25 lat Laboratorium DermaPharm

15-czerwiec-2018

Swoje 25-lecie powstania świętowało Laboratorium DermaPharm. Właściciele firmy, pracownicy i goście spotkali się 13 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance na uroczystym jubileuszu Czytaj dalej

Top Innowacji „Rynku Zoologicznego”

16-marzec-2020

Mr. Smell do płukania ubranek i legowisk został wyróżniony zaszczytnym tytułem Top innowacji "Rynku Zoologicznego". O jego właściwościach i wsparciu, jakiego firma udziela sklepom zoologicznym... Czytaj dalej