MISJA I WARTOŚCI

MISJA FIRMY

Laboratorium DermaPharm to miejsce, gdzie powstają profesjonalne produkty dla zwierząt. Misją firmy jest dostarczanie opiekunom innowacyjnych, bezpiecznych i skutecznych preparatów.

WARTOŚCI FIRMY

Tworząc i produkując nasze preparaty dbamy o zachowanie zasad, które sobie wyznaczyliśmy. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy dobro zwierząt. Dbamy o ich potrzeby i komfort. Badamy produkty pod względem ich bezpieczeństwa, aby służyły zdrowiu zwierząt.

1

1. WYSOKA JAKOŚĆ

Tworzenie preparatów dla zwierząt traktujemy jak poważne zobowiązanie. Powstanie każdego nowego produktu poprzedzamy konsultacjami z naukowcami, praktykami i lekarzami weterynarii, a następnie testujemy w naszym laboratorium. W taki sposób powstają prototypy, które weryfikują zaprzyjaźnieni z nami hodowcy, jak również nasi pracownicy. Na rynek wypuszczamy receptury, które zostały sprawdzone i przebadane pod kątem skuteczności i bezpieczeństwa. Gwarantem naszej jakości są też otrzymane certyfikaty: ISO 9001:2015 oraz ISO 22000:2005.

2

2. INNOWACYJNOŚĆ

Śledzimy trendy w branży, odwiedzając największe targi zoologiczne w Europie i USA, a także krajowe konferencje weterynaryjne. Wnikliwie obserwujemy zmieniający się rynek i potrzeby opiekunów zwierząt. Jednak nie podążamy ślepo za wszystkimi trendami – zawsze zależy nam, aby pomysł przerodził się w produkt użyteczny, a więc skuteczny i przede wszystkim bezpieczny w stosowaniu. Naszym celem jest rozwiązanie rzeczywistego problemu, zaspokojenie prawdziwej potrzeby.

3

3. BEZPIECZEŃSTWO

Do produkcji używamy tylko sprawdzonych składników najwyższej jakości, spełniających obowiązujące normy i standardy, pochodzących od zweryfikowanych dostawców. Nie dodajemy barwników ani zapachów, które mogłyby zwiększać ryzyko alergii czy nietolerancji. Kierujemy się dobrostanem zwierząt, dlatego opracowując nowe receptury w pierwszej kolejności bierzemy pod uwagę ich komfort.

4

4. JAWNOŚĆ

Publikujemy składy naszych produktów, ponieważ jesteśmy dumni z opracowanych przez nas receptur.