Co Nowego

dr Seidel po raz trzeci Partnerem Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet Weterynarii

27 września, 2023

Z radością informujemy, że marka dr Seidel już po raz trzeci została Partnerem Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet Weterynarii. Kongres odbędzie się 7 października 2023 r. w Sound Garden, ul. Żwirki i Wigury 18, w Warszawie. To przestrzeń stworzona na potrzeby dyskusji o współczesnej sytuacji kobiet, pracujących w weterynarii. Jak zbudować więź z klientem i jednocześnie nie oszaleć? Ile waży głowa lekarki? – wsparcie psychologiczne w mikro i makro skali. Finanse; jakie wskaźniki świadczą o rozwoju biznesu? Na te i szereg innych pytań odpowiedzą praktycy związani z branżą weterynaryjną.

Szczegóły wydarzenia:www.kobietyweterynarii.pl/kongres2023
Będzie też czas na integrację, dyskusję, wymianę doświadczeń. To ogromna energia, moc i mobilizacja do działania! Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas trwania kongresu. Nasz zespół chętnie odpowie na Wasze pytania oraz z wielką przyjemnością zaprezentuje nowości. Do zobaczenia w Warszawie!  

Artykuły

25 lat Laboratorium DermaPharm

15-czerwiec-2018

Swoje 25-lecie powstania świętowało Laboratorium DermaPharm. Właściciele firmy, pracownicy i goście spotkali się 13 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance na uroczystym jubileuszu Czytaj dalej