Co Nowego

II Ogólnopolski Kongres Kobiet Weterynarii

1 września, 2022

Zostaliśmy partnerem wyjątkowego wydarzenia, jakim jest Ogólnopolski Kongres Kobiet Weterynarii, który odbędzie się 24 września w Warszawie.

Kobiety Weterynarii z całej Polski spotkają się w Warszawie! Miło nam poinformować, że zostaliśmy partnerem II Ogólnopolskiego Kongresu Kobiet Weterynarii, który odbędzie się 24 września 2022 r. w Hotelu Sheraton w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest motto „Rozwój. Integracja. Motywacja”. Celem kongresu jest edukowanie i wzmacnianie biznesów weterynaryjnych. To przestrzeń stworzona na potrzeby dyskusji o współczesnej sytuacji kobiet, pracujących w weterynarii. Przed jakimi wyzwaniami stoi nowoczesny biznes weterynaryjny? Jak prowadzić dobrze prosperującą lecznicę? Jak chronić swój biznes? Czy można osiągnąć balans między życiem zawodowym i prywatnym? Co robić, aby lecznica osiągała stabilność finansową? Jak zwiększyć zaangażowanie i lojalność klientów? Na te i szereg innych pytań odpowiedzą praktycy związani z branżą weterynaryjną.

Szczegóły wydarzenia - https://kobietyweterynarii.pl/kongres2022/


Zapraszamy również do odwiedzenia naszego stoiska podczas trwania kongresu. Nasz zespół chętnie odpowie na Wasze pytania oraz z wielką przyjemnością zaprezentują nasze nowości. Do zobaczenia na kongresie!

Artykuły

Top Innowacji „Rynku Zoologicznego”

16-marzec-2020

Mr. Smell do płukania ubranek i legowisk został wyróżniony zaszczytnym tytułem Top innowacji "Rynku Zoologicznego". O jego właściwościach i wsparciu, jakiego firma udziela sklepom zoologicznym... Czytaj dalej