Co Nowego

Nowa strona firmowa Laboratorium DermaPharm

11 marca, 2020

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy stronę firmową Laboratorium DermaPharm w nowej odsłonie. Znajdziecie tutaj szersze informacje dotyczące naszej działalności, oferowanych produktów oraz wartości, którymi kierujemy się jako firma.
  • Strona główna przedstawia klasyfikację obszarów naszej działalności - oferowane produkty dla zwierząt, ludzi i ogrodnictwa. Znajdą tutaj Państwo również zbiór publikacji, aktualności oraz informacje o Fundacji Dr Seidla.
  • W zakładce O Nas znajduje się Misja i Wizja Firmy oraz nasza Historia działalności. Ponadto w Galerii będą Państwo mogli poznać pracowników naszej firmy, ich zwierzęta oraz zobaczyć jak od wewnątrz wygląda nasza produkcja.
  • Po naciśnięciu na zakładkę Produkty zapoznają się Państwo z wszystkimi naszymi markami i ich produktami. Dzięki filtracji istnieje możliwość szybkiego znalezienia odpowiedniego produktu, poprzez wybór danego gatunku zwierzęcia, kategorii produktu, rodzaju produktu czy nazwy marki.
  • Publikacje przestawiają artykuły o naszej firmie, wywiady i wzmianki branżowe.
Serdecznie zachęcamy do korzystania.

Artykuły

20 lat Laboratorium DermaPharm

03-listopad-2014

Jak wiadomo innowacyjne produkty powstają zazwyczaj w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki, dlatego współpraca z renomowanymi ośrodkami badawczymi zawsze była podstawą naszego rozwoju Czytaj dalej

Top Innowacji „Rynku Zoologicznego”

16-marzec-2020

Mr. Smell do płukania ubranek i legowisk został wyróżniony zaszczytnym tytułem Top innowacji "Rynku Zoologicznego". O jego właściwościach i wsparciu, jakiego firma udziela sklepom zoologicznym... Czytaj dalej