Co Nowego

PetExpo 2022 – Największe targi zoologiczne w Polsce

26 sierpnia, 2022

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach w dniach 16-18 września.

W dniach 16-18 września 2022 weźmiemy udział jako wystawca w II edycji PetExpo - największych targów zoologicznych B2B w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w Centrum Targowo-Wystawienniczym w Bydgoszczy. W jednym miejscu i czasie spotkają się czołowi producenci i dystrybutorzy z właścicielami sklepów i hurtowni zoologicznych, aby w sprzyjającej atmosferze nawiązać kontakty biznesowe.  Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska wszystkich partnerów z branży zoologicznej. To doskonała okazja do zapoznania się z naszą ofertą produktową. Trzeciego dnia trwania targów odbędzie się I Ogólnopolska Konferencja dla Hodowców Psów Rasowych „Hodowca na medal – rozród, żywienie, opieka i dobrostan psów rasowych”

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do hodowców psów rasowych oraz osób planujących założenie hodowli, a także do osób zawodowo zajmujących się psami: behawiorystów, trenerów psów, pet sitterów, właścicieli hotelów dla psów oraz pasjonatów psów.  Podczas wydarzenia swoją prelekcję wygłosi także nasz kolega Adam Olbryś – Dyrektor Produkcji Laboratorium DermaPharm, który współtworzył receptury wielu kosmetyków dla zwierząt z portfolio firmy. Tematem wystąpienia będzie „Cała prawda o pielęgnacji psów- fakty i mity”.

Zapraszamy do zapisywania się na konferencję wszystkich hodowców zainteresowanych poszerzaniem wiedzy o dobrostanie zwierząt towarzyszących.

Linki do wydarzeń:

Pet Expo 2022 https://petexpo.pl/

Hodowca na medal https://hodowcanamedal.com/

Artykuły

Ćwierć wieku Laboratorium DermaPharm

28-listopad-2019

Firma Laboratorium DermaPharm zrodziła się z marzeń, entuzjazmu oraz wiedzy absolwentów i wy- kładowców Wydziału Chemicz- nego Politechniki Warszawskiej. Założyciele od początku chcieli produ... Czytaj dalej