Co Nowego

Weekend z psem, który jeździł koleją

24 lipca, 2012

W dniach 24-25 lipca 2010 byliśmy sponsorem imprezy "Weekend z psem, który jeździł koleją", która odbyła się w Muzeum Kolejnictwa. Sobota 24 lipca Właściciele czworonogów odwiedzali Muzeum ze swoimi pupilami (warunkiem było posiadanie aktualnej książeczki zdrowia). Atrakcje dla uczestników i zwiedzających:
  • pokaz psiej mody
  • konkurs piękności dla Yorków
  • pokaz strzyżenia i pielęgnacji
  • kwesta oraz licytacja na rzecz warszawskich schronisk, a także na rzecz psów uratowanych z powodzi.
Nad czystością Muzeum patronat objęła akcja Psie Sprawy Warszawy, która przygotowała dla odwiedzających nas czworonogów niezbędne zestawy higieniczne. Niedziela 25 lipca W tym dniu zaproszenie było skierowane głównie do zwiedzających bez psów. Atrakcje:
  • pokaz dogoterapii, który zaprezentowało "Stowarzyszenie Zwierzęta Ludziom"
  • pokaz psów przy pracy pt. "Psy, czworonożni funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei"
  • zajęcia plastyczne, pokaz bajek o tematyce kolejowej, czytanie dzieciom przez pracowników Muzeum fragmentów książki "O psie, który jeździł koleją"
  • możliwość porad indywidualnych na temat psów u eksperta
Każdy kto odwiedził w tym dniu Muzeum Kolejnictwa otrzymał bezpłatny egzemplarz miesięcznika "Mój Pies". Impreza miała charakter piknikowy, odbywała się na świeżym powietrzu w skansenie muzealnym. Każdy zwiedzający mógł przynieść koc i zorganizować sobie piknik wraz z rodziną i pieskiem. Organizatorzy zapewnili grill-piknik, odbywał się też kiermasz akcesoriów dla psów, kwesta oraz akcja "Psie Sprawy Warszawy".     Aby dowiedzieć się więcej kliknij na baner.     Galeria zdjęć z imprezy: 
 

Artykuły

20 lat Laboratorium DermaPharm

03-Listopad-2014

Jak wiadomo innowacyjne produkty powstają zazwyczaj w oparciu o najnowsze osiągnięcia nauki, dlatego współpraca z renomowanymi ośrodkami badawczymi zawsze była podstawą naszego rozwoju Czytaj dalej

25 lat Laboratorium DermaPharm

15-Czerwiec-2018

Swoje 25-lecie powstania świętowało Laboratorium DermaPharm. Właściciele firmy, pracownicy i goście spotkali się 13 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance na uroczystym jubileuszu Czytaj dalej
Scroll Up