Co Nowego

Nowość – Smakołyki Champ-Richer

14 maja, 2020

Smakołyki Champ-Richer Odkryj mistrzowski wymiar smaku Marka Champ-Richer (dawniej Champion) jest znana właścicielom czworonogów z wysokogatunkowych szamponów, odżywek i preparatów do stylizacji. Od teraz Champ-Richer to również linia prozdrowotnych smakołyków stworzonych dla zdrowej skóry i pięknej szaty włosowej Twojego psa. Snacki Champ-Richer:
  •  Zostały wyprodukowane przy zastosowaniu nowoczesnej technologii ekstruzji, która umożliwiła umieszczenie w chrupiącej otoczce nadzienia wzbogaconego prozdrowotnymi składnikami.
  • Stanowią wartościowe uzupełnienie codziennej diety, mogą pełnić też rolę smacznej nagrody (np. podane po kąpieli, w trakcie treningu, zabawy).
  • Dostępne są w 5 rodzajach, aby zadowolić psie podniebienia: z kaczką, z kurczakiem, z indykiem, z łososiem i z dorszem.
 

Każdy smakołyk zawiera:

BIOTYNA (wit. B7 zwana też wit. H)   Nazywana „witaminą piękna” wspomaga proces powstawania keratyny - naturalnego budulca skóry i sierści, wpływa też na ograniczenie przetłuszczania się okrywy włosowej. OMEGA 3 i 6 Z OLEJU LNIANEGO   Wielonienasycone kwasy tłuszczowe pozyskane w procesie tłoczenia oleju lnianego z nasion lnu. Omega 3 zwiększa odporność organizmu. Omega 6 stanowi ważny składnik diety psa wpływający korzystnie na stan jego skóry oraz okrywy włosowej. Psy nie wytwarzają kwasów Omega 3 i 6 samodzielnie, dlatego ważne jest, aby dostarczać je im poprzez pożywienie lub suplementację. Źródło: wytłoki lniane  i olej lniany.   MĄKA RYŻOWA - DLA LEPSZEJ TOLERANCJI Receptury oparte na mące ryżowej, aby minimalizować ryzyko wystąpienia nietolerancji pokarmowych. Lekkostrawna, otrzymywana jest z przemiału ziaren ryżu.
Snacki nie zawierają: sztucznych barwników, konserwantów, pszenicy, soi i GMO. Stosując kosmetyki i smakołyki marki Champ-Richer możesz zadbać w sposób holistyczny o kondycję skóry i włosów Twojego psa, wzmacniając efekt jego naturalnego piękna. https://www.champ-richer.pl/kategoria-produktu/smakolyki-dla-psow/  
 

Artykuły

25 lat Laboratorium DermaPharm

15-czerwiec-2018

Swoje 25-lecie powstania świętowało Laboratorium DermaPharm. Właściciele firmy, pracownicy i goście spotkali się 13 kwietnia w Hotelu Warszawianka w Jachrance na uroczystym jubileuszu Czytaj dalej